Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Происшествия   Автор: vadimklose   
Оголошення про розшук Мазурка позривали з його будинкуЗ будинку підозрюваного у вбивстві охоронців з ТРЦ "Караван" Ярослава Мазурка зникли оголошення про його розшук.

Оголошення про розшук підозрюваного у вбивствах в "Каравані" Ярослава Мазурка зникли на столичній вулиці Полковій, де він жив. На стінах біля дверей під’їзду залишились повідомлення про збори агрокомбінату.

"Уже з тиждень, як вони пропали. Я до цього діла не маю. Не знаю, хто позривав. Може, вітер із дощем", - розповіла двірник, яка працює на цій вулиці.

Нічого нового не може сказати і 38-річний Микола Бортнік, який живе в цьому будинку.

"Працюю в нічну зміну, тому сусідів бачу тільки по вихідних. Ярослава не знав, його жінку бачив кілька разів. Усі розказують, що вони нічим не вирізнялися, були дуже спокійні. Бувають такі сусіди, що живуть на першому, а ти на останньому — і все про них знаєш, бо люблять поговорити. А є такі, що гроші постійно збирають то на ремонт, то на домофон. Але це не про Мазурків. Вони непримітні", - розказав він.

Нагадаємо, дружина Ярослава Мазурка, якого підозрюють у вбивстві охоронців у ТЦ "Караван", Людмила розповіла, що у її чоловіка на момент вбивства є алібі.

Источник:  http://24tv.ua

   23-10-2012, 12:49   Просмотров: 523    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.