Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Происшествия   Автор: vadimklose   
Міжнародна організація праці нарахувала в світі 21 мільйон рабівЧисло жертв примусової праці найбільш високе в країнах Центральної і Південно-Східної Європи та СНД, а також в Африці, де цей показник становить 4,2 і 4 на тисячу жителів.

Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці, повідомляє центр новин ООН.

Його автори відзначають, що в даний час 18,7 мільйона людей (90% всіх жертв) піддаються експлуатації в приватному секторі. Багато законослухняних громадян купують товари та користуються послугами за низькою ціною, що обумовлено використанням рабської праці.

Більшість сучасних рабів — це жінки та дівчата. Багатьох з них примушують займатися проституцією або піддаються іншим формам сексуальної експлуатації. За даними доповіді, 4,5 мільйона осіб є жертвами примусової праці з метою сексуальної експлуатації.

14,2 мільйона — жертви примусової праці з метою економічної експлуатації. На плантаціях, у шахтах і в сфері будівництва працюють мільйони проданих у рабство чоловіків і жінок.

У доповіді привертається увага до того, що 2,2 мільйона людей є жертвами примусової праці, нав'язаної державою. Йдеться, наприклад, про працю ув'язнених в умовах, що не відповідають нормам МОП, або про працю, до якої людей примушують офіційні збройні сили.

5,5 мільйона людей — 26% жертв примусової праці — це люди у віці до 18 років.

Згідно з доповіддю, число жертв примусової праці — на одну тисячу жителів — найвище в країнах Центральної і Південно-Східної Європи та СНД, а також в Африці, де цей показник становить 4,2 і 4,0 на тисячу жителів.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?mizhnarodna_organizatsiya_pratsi_narahuvala_v_sviti_21_milyon_rabiv&objectId=223669

   2-06-2012, 16:16   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.