Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Происшествия   Автор: vadimklose   
На суді Брейвік заявив, що видав "занадто багато інформації"На судовому процесі Андерс Брейвік почав хуилятися від питань прокурора.

У третій день допиту він відмовився відповісти на питання про своє перебування у Ліберії. Брейвік заявив, що не пам'ятає свої свідчення поліції. Після його повторної відмови дати відповідь на це питання прокурор був змушений зачитати його свідчення в поліції.

Обвинувачений також спробував ухилитися від питання про те, чи вступав він в контакт з сербською націоналістичною організацією (раніше Брейвік про це заявляв).

Підсудний звинуватив прокурора в тому, що той намагається "делегітимізувати і висміяти" його, а також заявив, що і так видав вже "занадто багато інформації". Суддя попередив Брейвіка, що він має право зберігати мовчання, але це може бути використано проти нього.

Окрім суперечок з прокурором, Брейвік намагається пропагувати свої ідеї замість того, щоб давати свідчення.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?na_sudi_breyvik_zayaviv_shho_vidav_zanadto_bagato_informatsiyi&objectId=210683

   18-04-2012, 15:27   Просмотров: 563    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.