Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Происшествия   Автор: Administrator   
Самозванець Рубан: «падіння» невдалого вертолітникаВ умовах проведення АТО наша держава змушена приймати допомогу від усіх, хто будь у який спосіб має змогу домовлятися з бойовиками щодо звільнення наших військовослужбовців. Але треба констатувати, що до процесу іноді долучаються особи, які переслідують виключно особисті цілі, спекулюючи на біді і горі патріотів та громадян. Тим більше, що реальні мотиви як правило приховуються.
Так, до переговорного процесу з обміну полонених долучилась громадська організація «Офіцерський корпус», яку очолює розкручений у ЗМІ генерал-полковник Володимир Володимирович Рубан.
Якщо придивитись до біографії цієї людини то можна віднайти чи мало розбіжностей з реальністю, що викликає великі сумніви у його компетентності. Після цього починаєш боятися за долю патріотів яких береться звільнити Рубан.
Варто зауважити, що Рубан В.В. в жордних силових структурах України ніколи службу не проходив. І виявився не Рубаном а Гарбузюком старшим лейтенантом звільненим зі Збройних сил Російської Федерації у 1992 році, бо як згадують його старі друзі, до 96-го року «кріпко сидів на стакані».
У Чернігівському вищому військовому авіаційному училищі, в якому, виходячи з офіційної біографії, навчався герой Рубан, про генерал-полковника Гарбузюка В.В. нічого не відомо, як і про курсанта Рубана В.В.
Якщо так, то про яке генерал-полковниче звання може взагалі йти мова. У Радянському Союзі звання генерала присвоювалось лише командувачам Київського та Прибалтійського особливих військових округів. А в складі Російської Федерації, як відомо, данні округи так і не з’явились.
Тому, виходить, що старший лейтенант Гарбузюк В.В. присягу на вірність давав Росії…
Також варто звернути увагу на заяву Гарбузюка-Рубана, зроблену на передачі Шустер-LIVE, де він заявив, що його колишнім керівником є Ігор Смішко. Ті, хто знайомився з кар’єрою І.Смешка знають, що військове звання генерал-полковник останньому було присвоєно у 2004 році, коли він займав посаду Голови СБУ. Після звільнення у 2005 році, І.Смешко більше службу у військових формуваннях не проходив. Водночас, старший лейтенант Гарбузюк-Рубан В.В. не перебував на військовій службі ще з 1992 року. То виходить, генерал-полковник підпорядковувався молодшому за військовим званням?
До українських органів безпеки старший лейтенант Гарбузюк-Рубан жодного відношення також не має. Так, у 1997 році останній зареєстрував дитячій журнал «Соняшник», потім у 2000 році відкрив приватне підприємство з ремонту побутових приладів, а з 2003 року, знявши офіс навпроти станції метро «Університет», намагався відкрити у Києві мережу книгарень. Тому дуже цікаво, по якій лінії Володимир Володимирович підпорядковувався І.Смешку. Тут варто звернути увагу на сумнівні контакти Гарбузюка-Рубана з російськими силовиками протягом останнього року. Згадуючи епізод розмови звільненого з полону бійця батальйону «Донбас» Дмитра Куліша з В.Рубаном, коли Куліш в серцях викрикнув: «Это говорит тот человек, которого ты пропивал вместе с Захарченко, в ресторанчике. «Стечкин» где трофейный, подаренный в ДНР, где он?».
Та все це не мало б значення, якби діяльність Гарбозюка-Рубана була ефективною з точки зору переговорника.
Висновок логічний: якщо бажаєте потрапити на телеканали, звертайтесь до «генерал-полковника» Гарбузюка-Рубана, а якщо волієте повернути близьких вам людей – шукайте більш компетентних осіб.

   21-01-2016, 10:36   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.