Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: Joker   
Український фотохудожник отримав Кайзерівську преміюУкраїнський фотохудожник Борис Михайлов став лауреатом міжнародної премії Goslarer Kaiserring за 2015 рік.

На презентації в п'ятницю ввечері, 9 січня, у східнонімецькому місті Гослар журі цієї престижної мистецької премії вшановували 76-річного фотографа з Харкова як "провідного хроніста радянського і пострадянського суспільства", повідомляє Deutsche Welle з посиланням на агентство epd7.

Офіційне вручення премії відбудеться 10 жовтня в Госларі.

Кайзерівська премія міста Гослар не має призового фонду, але вважається однією з найбільш важливих нагород у світі сучасного образотворчого мистецтва.

Борис Михайлов, нині один з найбільш відомих сучасних фотографів, свій творчий шлях розпочав у Харкові, де спочатку працював інженером на заводі. З перших фотографічних дослідів його цікавила соціальна сфера життя. На Заході найбільш відомим є його цикл фотографій бездомних Харкова та людей, які після розвалу Радянського Союзу не змогли знайти своє місце в житті і забезпечити собі гідне існування в новій соціальній системі. Нагороджений багатьма престижними міжнародними преміями. Його роботи представлені в багатьох музеях світу. Обраний членом Академії мистецтв у Берліні. Живе і працює в Берліні та Харкові.

   12-01-2015, 11:41   Просмотров: 302    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.