Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: Administrator   
США прагнуть щоб, багно у Києві залишилось назавждиСША продовжують закликати демонстрантів, членів опозиції та громадянського суспільства в Україні проводити діалоги національного примирення. Здавалось б, підтримують заокеанські товариші євроінтеграційний курс українського народу. Та, як і завжди, у медалі присутні дві сторони, які помітно відрізняються одна від іншої.
Відчуваючи можливість втрати під собою української землі, американські «радники» з останніх сил намагаються її відвоювати, чого б їм це не коштувало. От і придумали вкотре звинуватити у всіх бідах та поневіряннях чинну владу, пригрозивши застосуванням до керівництва держави відповідних санкцій, в тому числі заморожування активів та візових обмежень щодо осіб, ніби то відповідальних за замовлення або застосування насильства.
Ось тільки виникає питання - за що? Адже саме до діалогу, з метою забезпечення стабільності в державі, закликає Президент України, який засудив застосування сили як з боку правоохоронних органів, так і окремих учасників акцій протесту і який не заперечує стремління України до Євроспільноти!
Саме керівництво держави, а не опозиційні лідери та активісти «Євромайдану», закликають утриматися від розпалювання ненависті або дій антисемітського або іншого характеру, які можуть розділити український народ!
Однак Штатам просто вигідна така гра «у бірюльки», яка може призвести лише до поглиблення сепаратистських настроїв окремих політичних рухів з метою підкорення нездоланної української волі «зеленому дядьку Сему».
Автор: Юрій Гольденберг

   9-01-2014, 16:12   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.