Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: Administrator   
Революція чи фарс?Шикарне відео, розміщене на «Ютубі», де Клички разом з Палатним тихенько домовляються з «Беркутом» , що «ми трошки поштовхаємось для показухи, а потім розійдемось», вже набрало понад дві сотні тисяч переглядів (http://www.youtube.com/watch?v=Q8emf5Srrf0). Символічно, що відзняли цей показушний «договорняк» представники німецького телеканалу Німеччини, яка вважається основним лобістом боксера, що має посвідку на проживання в цій країні.
Перегляд відео яскраво свідчить про те, що уся Європа введена в оману Кличком, який інсценував нібито конфлікт з «Беркутом». Як наслідок, усі заяви і виступи європолітиків ґрунтуються на тій же інсинуації та їй подібних, де нібито бійки з Беркутом – продуманий наперед піар-хід.
На відео видно, як Палатний у кращих традиціях жанру 90х, у стилі бандитської «мурки» розкидає дешеві «понти» та домовляється з «мєнтами» за «братву». Але вражає не це, а цинізм. З одного боку Кличко закликає всіх йти на барикади та повалювати владу, навіть розучивши речівку «Героям Слава!», а з іншого – відкрито розповідає, що ми «тихенько поштовхаємся» для камер, а потім розійдемось.
Пане Віталіє! Ви вже визначтеся, будь-ласка. Якщо для вас Майдан є елементом дешевої показухи, як і «Героям Слава!», то відкрито заявіть про це! Бо з одного боку ви претендуєте на статус «лідера революції», яку роблять націоналісти, а з іншого в ефірі «Інтеру» ви розповідаєте, що націоналізм – це не ваше! А що ж ваше? Фірташ, від якого ви якось невпевнено відхрещуєтусь?! Який через вас вже в черговий раз хоче тихенько приватизувати Майдан та зняти з нього чергові «сливки»?!
І якщо націоналізм – це не ваше, то на що ви взагалі розраховуєте в 2015 році. На яку електоральну підтримку? Може Донбасу? Тоді ваше місце не на Майдані, а на мітингу в Маріїнському парку!!!

Источник:  http://politicua.org/

   13-12-2013, 17:44   Просмотров: 449    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.