Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: Administrator   
«УДАР» читає електронну переписку партнерів по опозиції ?Масовий психоз щодо розтинів поштових скриньок , частково спостережуваний опублікуванням « скрін- шотів », чи то справжніх , чи то фейкових , поступово вражає всіх . З чиєїсь подачі поштовий сервіс « Гугл» визнано «найнадійнішим » , і всі , від мала до велика , почали там реєструвати нові ящики. Головними « призвідниками змагань» ж , знову , з чиєїсь подачі названі спецслужби. А даремно .

На сьогоднішній день поштовий сервіс « Укрнета », який « Фрімейл » , за неофіційними даними утримував більше третини всього умовного «ринку» української електронної пошти. І якщо раніше просто просочувалися неперевірені чутки про те , що в « УКРНЕТ» можна виторгувати потрібний пароль , то зараз причини масових переходів на «Гугл » мають конкретні причини , про які вголос не говорять.

Першими тривогу забили на Турівській. Але не не стали чекати і у місті донецк Джерела з офісу «Батьківщини » розповіли , що всім офісним працівниками , від рядових партійців до членів політради було настійно рекомендовано припинити користуватися « Фрімейлом ». Причому не через те , що « гугл » надійніше. Лідерам хтось повідав , що в департаменті безпеки « УДАРу» вже котрий місяць працює «конвеєр » з підготовки « аналітики » для керівництва партії. А « аналітика » ця не що інше , як внутрішньопартійна службове листування «Батьківщини». За дивним збігом обставин , такий же шумок виник і в « Свободі ». Ймовірно , що « БЮТи » поділилися побоюваннями з поки ще партнерами по опозиційному табору .

А причини цих побоювань - новий співвласник « Укрнета » артерією Палатний . За негласною вказівкою якого менеджмент компанії « вивантажує » у штаб партії все , що пересилається по їхньому поштовому сервісу . У першу чергу по якомусь « спеціально складеним списком » електронних адрес. У другу - за багатьма іншим, які можуть представляти інтерес для партії. Відверто кажучи - класна інвестиція. Не потрібно наймати якихось дорогих хакерів , пускати трояни і т.д. Просто вивантажують , все що пересилається , а потім тільки сортують і аналізуй ...

Не дивно , що в « УДАРі » дізналися про такі заворушеннях , в першу чергу через те , що багато ящики замовкли. Але прийняли рішення , що потрібно якось відреагувати - партнери все-таки , хоч і « закляті ». Тому практично відкрито також оголосили , що всієї партії і причетним до неї діячам також потрібно переходити на « Гугл» - мовляв «ми теж страждає від підступів ворогів».

Тільки от за фактом реально страждає «Укрнет ». І де вони взяли таких « інвесторів» на свою голову ?

   29-09-2013, 22:48   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.