Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: Administrator   
«УДАР» - Український Демократичний Альянс РекетирівЩе одна регіональна організація партії лягає під бандитів
Кіровоград за напруженням пристрастей в регіональному опозиційному політикумі наближається в лінійці абсурдних « хіт- парадів » до верхніх позиціях . І , хоча , масовий захід лідерів ОЗУ 90- х у владні структури всіх рівнів відбувся ще наприкінці минулого століття , відновлена ​​партією « УДАР » вже призабута тенденція викликає стійке відчуття « дежа вю ». При цьому , якщо Київські представники ОЗУ « Рибки » вже не викликають подиву , а от у регіонах нові - старі обличчя , добре відомі за міліцейськими « обліками » , викликають ступор навіть у недосвідченої студентської молоді , записавши в « УДАР ».
Почалося все з того , що кіровоградський бізнесмен Микола Онул проголосив себе « опозиційним діячем » і почав послідовно дрейфувати до « УДАРу ». Зближення з поки що чинним керівником Анатолієм Ревенко виявилося більш ніж продуктивним. Без п'яти хвилин відставлений за крадіжку партійної каси , виділеної на минулі парламентські вибори , Ревенко , як досить досвідчений політик , побачив у Онул ту рятувальну соломинку , яка дозволить йому утриматися на плаву. На іншій стороні барикад - раніше один , а зараз - ворог Ревенко менш успішний бізнесмен Ігор Козуб. Чого вже там , « капіталізація » Козуба непорівнянна із станом Онулу , і Козуб по життю завжди має купу боргів. Але хватка і чуття у обох досить сильні . Поки Онул « двіжковал » у ОЗУ « Волканова » і збивав не без допомоги тата перший капітал , то Козуб розвивав свої не дуже великі успіхи в бізнесі під прапором Народного руху . І ось зараз для цих товаришів настав момент істини - яке ж рішення прийме політрада партії.
Онул на всіх рівнях « вербує » в « УДАР » « братву всіх мастей » з убивчою мотивуванням , що « давайте зараз гроші , тому, що потім буде пізно ». Мовляв , Кличко «сто пудів президент » і якщо хочете , « що б в 2015 я вас або завів до облдержадміністрації або посадив на тендеру» , то надавати фінансову підтримку потрібно вже зараз. Козуб ж , у свою чергу , розуміючи , що , в разі чого , бандюки його « помножать на нуль » , включив весь свій політичний досвід. Для того , що б достукатися до політради партії він навіть пішов на переговори з місцевими « бютамі » , які пообіцяли йому « зарядити » нардепів , що б ті , у свою чергу , якось переговорили з оточенням Кличка в парламенті - мовляв , віддасте бандиту партію , програєте регіон і остаточно розсварити з рештою опозицією. Що , в принципі , реально .
Тільки от в центральному штабі « УДАРу» , не беручи до уваги « американців » і « фірташевських » , оточенню Кличко , як і самому лідеру , комфортніше працювати з « братвою » , ніж з « баригами » , нехай і з належним політичним досвідом. Тому не факт , що Онулу покатають .
Що ж собою представляє « політичний рейдер ». У 90 - х босяк , тісно дружив з лідером місцевої впливової ОЗГ Вадимом Волканова . Правда, у Онулу ще є тато і дружина , завдяки яким він , в принципі , і вибився в люди , навчившись більш - менш цивильно розмовляти з людьми без « фені » і « муркотіння ». Діяльність папи оповита ореолом таємничості. У 90х нібито брав участь у бізнесі судноремонтних верфей в Болгарії , колись навіть засвітився (на початку 90х ) у торгівлі військовими літаками , член різномастих « лицарських орденів » , хоча на сьогоднішній день повністю осів у Кіровограді , пішовши в сільськогосподарський бізнес. Місцевих даішників тато лякає « генеральської касовий » , і не важливо , що якихось потішних « казачих військ » , але , на периферії народ ще ведеться і вважає його таким собі « таємничим впливовим мафіозі ».
У 2009-2010 роках Микола Онул спробував подружитися з місцевими регіоналами і трохи передчасно переоцінив свої перспективи. « Дони » розібралися , що до чого і досить жорстко відкинули його від себе. Потім були спроби чогось « намутити » з « Батьківщиною» , але і там не склалося. Ну , а на « УДАРі » , немов планети вишикувалися . Ті ж бандити , тільки київські . Отримували з « терпил » , їздили на « стріли » , « кришували Бізіков ». З ким же , як не з ними далі « рухатися » ...

   21-09-2013, 15:11   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.