Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Іноземні експерти: Ситуація з корупцією в Україні – це ганьба для націїЕксперти організації Transparency International повідомили, що Україна посідає 144 місце зі 176 країн за індексом корупції.
Україна набрала лише 26 балів зі 100 можливих. Однак справа тут в тому, що чим нижчий показник, тим ближче країна перебуває до корупційної прірви.

Сирія, Папуа-Нова Гвінея, Конго, Еритрея також отримали по 26 балів. Найдалі всього від корупції опинились Данія, Фінляндія та Нова Зеландія.

Transparency International наголошують, що ситуацію з корупцією в Україні посилює бездіяльність Національного антикорупційного комітету при президенті.

Інституція, що має найбільше повноважень у сфері координації дій із протидії корупції, вже більше року не проводить засідань, - констатують експерти.

Transparency International пропонує також для вирішення ситуації поновити роботу Національного антикорупційного комітету при президенті, фінансувати та виконувати Державну програму запобігання і протидії корупції.

До слова, Наливайченко розказав, де ховаються корені політичної корупції.

Источник:  http://24tv.ua

   5-12-2012, 11:37   Просмотров: 391    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.