Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Подерв'янський назвав міністерство культури раковою пухлиною
Український художник і автор сатиричних п'єс Лесь Подерв'янський вважає міністерство культури раковою пухлиною, а також розповів, за якої умови він погодився б зайняти пост міністра культури.

"Погодився б. З єдиною мотивацією - розвалити це міністерство і піти у відставку, тому що воно не потрібне. У США, наприклад, воно відсутнє і, при цьому, в Америці найкращі в світі музеї, найкращі концертні зали, галереї і тому подібне. І ніякого міністерства культури там немає і близько", – каже він.

Також художник додав, що тут від персони міністра нічого не залежить.

"Ми пам'ятаємо, був міністром культури Іван Дзюба, шанована людина, і що? Був Ступка. Прийде сюди Андре Мальро, змінить Кулиняка і теж нічого не буде. Справа не в персоналіях, а в системі цього радянського бюрократичного апарату. Я не назвав би його раковою пухлиною, але це прищ, який потрібно просто знищити і викинути", – додав Подерв'янський.

До слова, раніше Лесь Подерв'янський заявляв: він переконаний, що автори закону "Про засади державної мовної політики" і ті, хто його приймали, не прорахували свої наступні кроки.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?podervyanskiy_nazvav_ministerstvo_kulturi_rakovoyu_puhlinoyu&objectId=237330

   20-07-2012, 14:02   Просмотров: 511    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.