Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Азаров відчув покращення на основних автомагістралях країни
Голова уряду Микола Азаров заявив, що занепокоєний високою аварійністю на дорогах та останніми ДТП, які призвели до людських жертв. Але наголосив, за останні роки влада багато зробила для покращення доріг України, а, відтак, і зниження аварійності.

"Робиться не мало. Будуються нові полотнища, підтримуються старі в нормальному стані. Достатньо сказати, що було виділено 4 мільярди гривень на місцеві дороги та 15 мільярдів гривень в цілому по країні на будівництво та ремонт наших магістралей. Зокрема, 3 тисячі кілометрів доріг за 1,5 роки було відремонтовано. Реальне покращення на основних магістралях є", - переконує Азаров.

Проте не вважає, що ситуація на дорогах – задовільна. На його думку, однією з проблем є постійне збільшення в Україні кількості автотранспорту, що спричиняє корки, а, відтак, і аварії.

Також прем'єр відзначив, що переважно збільшення кількості автомобілів є саме в великих містах, зокрема, в Києві та Донецьку. І закликав експертів винести свої пропозиції щодо того, як можна врегулювати ситуацію і зменшити кількість ДТП та смертних випадків на дорогах.

Нагадаємо, раніше український прем'єр заявив, що низька якість доріг, а в деяких випадках їх відсутність, не тільки знижує якість життя мешканців цих територій, а й гальмує економічний розвиток.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?azarov_vidchuv_pokrashhennya_na_osnovnih_avtomagistralyah_krayini&objectId=237346

   20-07-2012, 14:01   Просмотров: 618    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.