Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Медведчук: Ізоляція влади Януковича вже є
Про це заявив ініціатор громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук в інтерв'ю російському каналу НТВ, коментуючи реакцію світового співтовариства на кримінальні справи проти екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

"Ви знаєте, я вважаю, що часткова ізоляція України вже є, хоча б з висловлювань європейських політиків", — зазначив він.

"Існує думка, і в Європі, і в США, і в Росії, тобто в даному випадку відбулося об'єднання навіть якесь неприродне, тому що я не пам'ятаю ще якихось спільних точок зору, де могли об'єднатися Росія з одного боку, Євросоюз і Штати з іншого", — додав політик.

При цьому Віктор Медведчук заявив, що "це дуже серйозний сигнал і меседж для влади України, і особисто для президента Януковича".

За його словами, цей меседж "повинен був змусити, і сьогодні змушує, прийняти якесь адекватне рішення".

"Мені здається, що такі думки мабуть є, і такі варіанти сьогодні досліджуються, вивчаються, але дій поки немає", — зазначив політик.

"Владі з цим тягнути не можна, все одно цю проблему потрібно вирішувати. І цю проблему треба вирішувати і в інтересах України, і в інтересах авторитету України у світі", — підсумував він.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?medvedchuk_izolyatsiya_vladi_yanukovicha_vzhe_ye&objectId=228862

   21-06-2012, 12:51   Просмотров: 585    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.