Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Верховна Рада розгляне законопроект "Про засади держаної мовної політики"Верховна Рада сьогодні розгляне скандальний законопроект "Про засади державної мовної політики". Документом пропонується дозволити використання мови нацменшин на рівні з державною у регіонах, де нею розмовляють більше 10% населення.

Народний депутат Вадим Колесніченко каже, що документ відповідає європейській хартії мов.

Відхилити мовний законопроект Верховній Раді пропонує комітет з питань культури та духовності. За словами його голови Володимира Яворівського, представники ОБСЄ та Венеціанської комісії законопроект не підтримали, бо у ньому немає гарантій захисту української мови. Згідно ж з європейською мовною хартією, переконує Яворівський, в Україні можна захищати хіба кримськотатарську чи гагаузьку мови.

Володимир Яворівський пояснює, що хартія передбачає захист лише тих мов, які зникають.

Зазіханням на конституційний лад законопроект регіоналів називають і відомі громадські діячі. Представники ініціативи "Першого грудня" Богдан Гаврилишин та кардинал Любомир Гузар у середу ввечері свою позицію донесли Володимиру Литвину. Згодом прес-служба спікера повідомила, що він пропонуватиме розгляд усіх мовних законопроектів, зареєстрованих в Раді.

Один з учасників ініціативної групи "Першого грудня" Богдан Гаврилишин вважає, що цей законопроект може призвести до розколу України.

Зазначимо, законопроект про мови депутати планують розглянути наприкінці робочого дня.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?verhovna_rada_rozglyane_zakonoproekt_pro_zasadi_derzhanoyi_movnoyi_politiki&objectId=220992

   24-05-2012, 10:18   Просмотров: 544    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.