Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
В Україні видали енциклопедію про ЯнуковичаПубліцист Сергій Руденко зібрав у своєму новому виданні "Янукопедія" 220 фактів, подій і персон, пов'язаних із Президентом України Віктором Януковичем, а в передмові зазначив, що ця книга - спроба систематизувати інформацію про чинного Главу держави.

"За десять років, які Янукович присутній у вищій політичній лізі, про нього сказано і написано багато. І про його судимості, і про друзів, і про соратників, і про ставлення до опонентів, і про багато іншого. Я спробував розширити наше уявлення про "континент Януковича" ... Адже з часом багато забувається - вчинки, висловлювання, емоції", - йдеться у передмові.

Повідомляється, що інформація, зібрана в "Янукопедії", представлена в алфавітному порядку - починаючи з прес-секретаря тоді ще прем'єр-міністра Януковича Тараса Аврахова, закінчуючи англійськими назвами книг Віктора Януковича - "Oppurtunity Ukraine" та "The time of professionals".

Наразі з енциклопедією про Януковича можна ознайомитися лише он-лайн - на порталі "Буквоїд", але не виключено, що з часом книга з'явиться і в друкованому варіанті.

До слова, Сергій Руденко - автор серії книг-досьє "Вся Президентська рать", "Уся прем'єрська рать", "Уся Юлина рать", "Уряд Юлії Тимошенко", "Чоловіки Юлії Тимошенко", "25 багатіїв України"

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?v_ukrayini_vidali_entsiklopediyu_pro_yanukovicha&objectId=219353

   18-05-2012, 14:46   Просмотров: 614    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.