Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Гриценко пропонує скасувати ПДВЗменшення податкового тиску, радикальне скорочення контрольних органів, всебічна підтримка підприємництва і сильні незалежні суди – такий рецепт економічного відновлення країни пропонує лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко.

"Коли приймали ту товстенну книжку — Податковий кодекс — я одразу сказав, що фарба не висохне, як почнуть вносити зміни. За рік внесли понад 500 і продовжують далі. Це ніяка не стабільність бізнесу", — заявив Гриценко в ефірі "Бізнес радіо".

Він вважає, що Україні потрібні радикальні рішення у системі податкового законодавства. Зокрема, пропонує скасувати ПДВ.

"Не треба шукати офшори — потрібні прості податки. Досвід Ірландії, Грузії показує, що зменшення податків, спрощення регістраційно-дозвільних процедур серйозно піднімають економіку. А ще – поставити заслон тим хабароємним функціям державного чиновника, який вирішує чи не вирішує питання, дивлячись притому в кишеню підприємця", — каже Анатолій Гриценко.

Гриценко пропонує скоротити чисельність контрольних органів, яких зараз в Україні понад 60. Крім того, вичистити суди і змусити всіх жорстко дотримуватися закону. Перекрити контрабанду, яку "кришують" силові структури, припинити брати пов’язані кредити, які вбивають робочі місця.

Але для того у владі повинна бути мораль. В країні багато людей, які мають творчу ініціативу і хочуть розпочати свій бізнес. Але вони його не розпочинають, а якщо розпочинають — бізнес відбирають через систему бандитів-"смотрящих". Багато підприємців зараз заморожують бізнес, виїжджають за кордон. Це стало масовим явищем, — констатує лідер "Громадянської позиції".

Гриценко переконаний, що без створення сприятливих умов для бізнесу — як вітчизняних підприємців, так і закордонних інвесторів — нормальної економіки не буде.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?gritsenko_proponuye_skasuvati_pdv&objectId=208122

   10-04-2012, 14:05   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.