Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
В Криму хочуть пляжі розбити на 5 категорійНа півострові стартувала програма з класифікації узбережних територій. Залежно від якості послуг пляжам видадуть сертифікати та спеціальну відзнаку: кримський блакитний прапор.

Його видаватимуть лише за наявності рятувальників та безпечність морського дна.

Пляжі розподілять за класами на кшталт класифікації готелів, але замість зірок будуть присуджувати мушлі. Одна мушля - найпростіший пляж, де є туалет та урни для сміття, 5 мушель - елітна територія з Wi-Fi, водними атракціонами, спортивними майданчиками, кафе-барами.

За даними місцевого міністерства курортів, в Криму налічують майже 600 пляжів, 25% з них проблемні, вони не отримають й однієї мушлі.

"Ми сподіваємося, що ця конкуренція, яка виникає в результаті поділу на категорії, вона покращить сервіс", - сказав міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв.

Найвищій класифікації відповідає наразі лише 12 пляжних територій. Зазвичай на цих узбережжях системно беруться заміри води та обстежується дно.

Оцінку територій почнуть проводити вже в квітні. Першими претендентами на прапори будуть пляжі Великої Ялти та Алушти, адже в цих регіонах курортний сезон починається раніше, ніж в інших містах Криму. Цього року Крим очікує прийняти 5 мільйонів туристів.


Источник: http://24tv.ua

Теги:    Политика, Украина
   18-03-2012, 13:47   Просмотров: 629    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.