Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Красота и здоровье   Автор: vadimklose   
Депресія молодих людей - наслідок жорстокого поводження в дитинствіАмериканським ученим вдалося виявити, що ризик виникнення депресій і посттравматичних стресових розладів у молоді викликає жорстоке поводження в дитинстві. Дослідження проводилися групою фахівців Гарварду, якою керував Мартін Тейчер, повідомляє газета Time.

Протягом тривалого часу Тейчер і його колеги вивчали поведінку двохсот американців, віковий діапазон яких становить від 18 до 25 років. Велика складова задіяних людей представляли середній клас і мали досить високий рівень освіти. Зацікавлені вчені були саме в жорстокому поводженні з добровольцями в дитинстві, браком уваги батьків. Тих молодих людей, хто пережив у дитинстві автомобільну катастрофу, або групове насильство не залучали до дослідження.

В результаті досліджень, чверть молодих людей перенесла глибоку депресію, а в 7% досліджуваних виявилися посттравматичні стресові розлади. Близько 16% людей були піддані в дитинстві жорстокому поводженню, з якого можна виділити три основні форми: брак батьківської уваги, моральні образи особистості і застосування грубої фізичної сили по відношенню до дитини. У даній групі депресія була виявлена у 53%, а ПТСР у 40%.

За допомогою томографа вченим вдалося дослідити мозок учасників. Незважаючи на їх психічний стан в той момент, учасники, які пережили в дитинстві жорстке поводження спостерігалося зниження обсягів нервової тканини в двох гіпокампах, в обсязі 6%. Обсяги гіпокампу у таких людей був менше на 4%, ніж у тих, кого оточували турботою і любов'ю в дитинстві.

В процесі дослідження Тейчер з'ясував, що в момент жорстокого поводження велика кількість виділених гормонів при стресі можуть принести шкоду гіпокампу. Подібні проблеми впливають на зниження здібностей у цих людей під час стресу в зрілому віці.


Источник: http://u-news.org.ua

   17-02-2012, 12:12   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.