Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Красота и здоровье   Автор: vadimklose   
Імунолог: стрес і голод викликають герпесКИЇВ.10 лютого. АМН. Голод, холод, сонячне опромінення та стрес провокують виникнення герпесу. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний спеціаліст з питань клінічної імунології Головного Управління Охорони здоров'я Києва Олег Назар.

"Герпес є практично в усіх. 95% людей є носіями герпевтичної інфекції, яку контролює імунітет. Тобто, якщо активність імунної системи висока, то проблем з герпесом не має бути. Є дві теорії знаходження вірусу. Перша – статична. Згідно з нею, герпес перебуває в нервових клітинах. Клітини всередині неактивні, і коли герпес виходить назовні, він поєднується з антитілами. Друга теорія – динамічна. Вона говорить про те, що вірус увесь час знаходиться в клітині, виходить і стимулює імунну систему. І потім знову-таки руйнується за допомогою лімфоцитів. Тому є дві основні сили, які контролюють герметичну інфекцію. Це імуноглобуліни, тобто специфічні антітіла по відношенню до герпесу, і лімфоцити. Це так звані Т-лімфоцити, природні "кіллери", тобто ті клітини, які відразу знищують вірусні інфекції", - повідомив О.Назар.

За словами експерта, такі лімфоцити наявні в організмі у достатній кількості для того, щоб знищувати вірус герпесу. Проте деякі фактори можуть впливати на них та зменшувати їх кількість.
"Лімфоцити знаходяться в організмі в певній кількості, але вони достатньо чутливі до деяких факторів. Це стрес, сонячне опромінення, переохолодження і голод. Тобто ті ситуації, які викликають потенціальний імунодефіцит", - додала експерт.

Нагадаємо, наразі способів гарантованого лікування від герпесу не знайдено. Існують, однак, препарати, які при регулярному прийомі здатні ефективно пригнічувати симптоми зараження вірусом, його розмноження і розвиток (тобто підвищувати якість життя хворого)


Источник: http://amn.net.ua

   10-02-2012, 12:20   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.