Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Красота и здоровье   Автор: vadimklose   
Зрада – добре чи погано?Ця тема стара як світ. Можна багато розмірковувати і, звичайно, сперечатися про зради, але поки існують чоловіки і жінки – не вичерпати її до кінця, і навряд чи вдасться прийти до єдиної думки про те, як до них ставитися. Людство тисячоліттями завзято боролося з цією бідою, і, як відомо, у всіх релігіях зі зрадниками поводилися досить жорстко, але перелюб донині залишається улюбленим гріхом.
Треба визнати: яка не болюча зрада, останнім часом все частіше і частіше люди почали ставитися до неї, як до неминучого зла. Можливо, це прозвучить дещо шокуюче, але деякі психологи пропонують піти ще далі і подивитися на всі обставини зради під іншим кутом: спробувати визнати зраду в окремих випадках корисною, підкреслюємо: в окремих випадках.
Природно, це не стосується окремих індивідів, для яких зрада щось на зразок покупки нових шкарпеток. Тут будь-який психолог скаже: цей милий чоловік не готовий до сімейного життя, тяготиться відносинами.

Інша справа, якщо ти протягом 7 років спостерігаєш щасливе сімейне життя своєї подруги і раптом дізнаєшся, що її чоловік завів собі коханку … Тут вже є над чим замислитися. Тим більше що в такій ситуації незатишно почуваються як жінка, так і чоловік. Що ж штовхає нашу дорогоцінну половину на вчинок, про який та ще довго потім буде жаліти? Відповідь така: неминучі сімейні кризи. Психологи нараховують їх як мінімум три.

- Перша криза відбувається на третьому році спільного життя. Справа в тому, що феєрверк почуттів, які ми називаємо любов’ю, зазвичай тривають не довше двох років. Потім відносини переходять у нову форму, найчастіше більш ніжну і трепетну, ніж колишня, ближчу і щиру. Але змиритися з тишею і розміреністю, що прийшла на зміну пристрастям і бурям, може не кожен.

І тут починаються сумніви та страждання: а чи була любов, або все це приснилося? Звичайно, доводиться вирішувати питання побуту, і починає здаватися, що ти був в рожевих окулярах і марив наяву. З’являється приховане невдоволення партнером, починає здаватися, що час проходить даремно, хочеться нових відчуттів і змін.

Через першу криза багато переходить досить легко, особливо якщо в цей період з’являються діти і треба дружно облаштовувати свій побут. А ось вдруге, приблизно на сьомому році шлюбу, частіше заходять в глухий кут. Настає “криза рутини”: здається, що все життя буде однаковим, а партнер вивчений так, що з ним стає нудно. Настає “соціальна криза”, яка характеризується відчуттям, що всі цілі шлюбу реалізовані, а любов начебто пішла. Погодьтеся, що зберегти тверезу голову, володіючи невизначеними цілями і неясними очікуваннями, заплутавшись, досить важко.

Але найважчим виявляється третя криза, що настає через 17-20 років. Діти виросли і розбіглися, здається – саме час здійснити мрії, а виявляється, що спільних інтересів-то і не залишилося. До того ж жінки починають уважніше вдивлятися в дзеркало, а чоловіки мучаться підозрами у своїй неспроможності. І ось тут кожен хоче довести собі, а головне оточуючим, що все ще попереду.

Подружжя починають вести абсолютно окреме життя в межах однієї квартири, віддаляючись одне від одного все більше. Хоча, якщо зуміти зупинитися, подумати і спокійно поговорити, навряд чи можна буде знайти більш рідної та близької людини.

У всіх цих випадках зрада стає такою своєрідною виручалочкою, особливо для чоловіка. Що ж робити, якщо кращого способу повірити в свої сили і самоствердитися наші лицарі не можуть знайти століттями. Але і для жінки невірність – це ще не кінець світу. Зрада змушує уважніше вдивитися в себе.

Знання зворотної сили не має. Тому замість істерик і скандалів потрібно глибоко зітхнути і подумати про те, що трапилося. Неповноцінні, нещирі стосунки не практикувалися б, якби ваш спосіб життя не характеризувався стресом, постійним тиском, тривожним і безладним існуванням. В суєті повсякденності ми часто перестаємо стежити за собою, а хіба важко сказати кілька ніжних слів, поцілувати, проходячи мимо, та й взагалі приділити один одному увагу, зуміти знайти себе в суєті.

Що робити?

Сенс подолання криз практично однаковий: те, що не розвивається, занепадає. Подружжю треба переглянути погляди на шлюб і відійти від стереотипів – одноманітних реакцій на проблеми, сформованої думки про дружину – чоловіка.

З книги “Психологія планування сім’ї”:

1. Якщо подружжя не думає про зраду – це щасливий шлюб.
2. Якщо про зради другий чоловік не підозрює – це благополучний шлюб.
3. Якщо зради прощаються – це вдалий шлюб.
4. Якщо зради не прощаються – це неблагополучний шлюб.
5. Якщо втішають лише власні зради – це формальний шлюб.
6. Якщо не втішають навіть зради – це невдалий шлюб

Источник:  http://lubov-plus.org.ua/

   31-07-2012, 12:46   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.