Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Красота и здоровье   Автор: vadimklose   
Комп'ютерні ігри "висушують" мозокКИЇВ. 10 березня. АМН. Сучасна людина має всі шанси на "висушування" власного мозку за допомогою різних відеоігор, вважають британські вчені. Вони провели низку досліджень з цього приводу, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Раніше було доведено, що комп'ютерні та інші відеоігри сприяють розвитку швидкості реакції, в першу чергу - реакції на рух, а також допомагають дитині концентрувати увагу. Однак при цьому, крім негативного впливу на зір, комп'ютерні ігри ще й викликають чимало проблем - зокрема, проблеми в комунікації.

Останні оприлюднені дані свідчать, що при великому ігровому досвіді у підлітків зменшується обсяг сірої речовини в головному мозку, а також руйнуються деякі важливі взаємозв'язки в ввіділах мозку.

Як наслідок - вибірковий розвиток ділянок мозку, відповідальних за реакцію на рух, а також зір, при цьому у дітей та підлітків, які щодня присвячують комп'ютерним іграм не менше двох годин, фактично атрофується просторове мислення, а також здатність до абстрактного мислення. Ще десять років тому вчені були переконані, що комп'ютерні ігри сприяють розвитку абстрактного мислення, адже дитина до певного віку не здатна оцінювати зображення на екрані телевізора або комп'ютера як щось, не пов'язане з реальним, фізичним світом.

При цьому діти, які грали в комп'ютерні ігри, за твердженнями японських дослідників кінця ХХ століття, дуже рано пізнавали певну абстрактність об'єктів, що знаходяться на екрані комп'ютера або телевізора.

Згідно з дослідженнями, що проводилися в країнах Європейського Союзу, середньостатистичний підліток до 11 років проводить за комп'ютером (найчастіше - граючи в комп'ютерні ігри) не менше двох тисяч годин на рік або в середньому 2-3 години кожен день. Адаптація мозку в цьому віці відбувається досить швидко - зазвичай для цього достатньо кількох тижнів такого графіка. Результат - зниження обсягів сірої речовини, порушення уваги, підвищення агресивності поведінки, практична нездатність до міжособистісного спілкування, десоціалізацію.


Источник: http://amn.net.ua

   10-03-2012, 12:59   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.