Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Красота и здоровье   Автор: vadimklose   
Американці назвали миндалини джерелом Т-лімфоцитівКИЇВ. 10 березня. АМН. Американські вчені виявили, що Т-лімфоцити утворюються не лише в тимусі, а й в миндалинах. Відкриття зробила група фахівців під керівництвом Артура Джеймса, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Миндалини - це скупчення лімфоїдної тканини в ротовій порожнині і носоглотці. Вони виконують захисну функцію, утримуючи інфекційні агенти, які потрапляють в організм з повітрям. Джеймс і його колеги вивчали миндалини, видалені у дітей під час тонзилектомії.

У зразках тканин дослідники виявили п'ять різних популяцій попередників Т-лімфоцитів. Клітини в цих популяціях відповідали Т-лімфоцитам, що знаходяться на різних стадіях розвитку в тимусі (вилочкова залоза). Вчені також з'ясували, що утворення лімфоцитів відбувається в ділянках, прилеглих до сполучної тканинни каркаса миндалин.

Група Джеймса провела низку експериментів, показавши, що попередники Т-лімфоцитів з миндалин можуть розвинутися в зрілі клітини в лабораторних умовах. Крім того, клітини деяких популяцій виявилися здатними перетворюватися у природних кілерів. Ці лімфоцити атакують злоякісні клітини, а також клітини, уражені вірусами.

За словами дослідників, їм вперше вдалося довести, що Т-лімфоцити можуть розвиватися за межами вилочкової залози. Проте ученим поки не вдалося з'ясувати, де відбувається дозрівання клітин, що утворилися в мигдалинах.


Источник: http://amn.net.ua

   10-03-2012, 12:58   Просмотров: 757    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.