Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Зарубежные новости   Автор: Joker   
В NASA зробили унікальні знімки СонцяЯдерний спектроскопічний телескоп NASA, відомий як Nustar, придивися до найближчої до Землі зірки та зробив унікальні знімки Сонця.
Перший знімок Сонця, зроблений NuStar, показує потік X-промені від Сонця.

Спершу розробники телескопу не планували використовувати його для спостереженням за Сонцем. Він був створений для вивчення далеких галактик та чорних дір. Але зроблені апаратом знімки доводять, що Nustar (Nuclear Spectroscopic Telescope Array) здатен впоратися і з легшим завданням.

Ядерний спектроскопічний телескоп Nustar вивели на орбіту в 2012 році з метою вивчення далекого космосу за допомогою жорстких рентгенівських променів.

Науковці сподіваються, що надвисока чутливість Nustar дозволить знайти відповіді на питання, які не дають їм спокою. Наприклад, чи існують у всесвіті "наноспалахи" — зменшені копії гігантських сонячних спалахів.

Якщо телескоп доведе їх існування, це дозволить пояснити, чому зовнішня атмосфера Сонця набагато гарячіша, ніж його поверхня. Науковці намагаються розгадати цей феномен вже багато десятиліть.

У той час, як інші телескопи NASA ризикують пошкодити детектори, спостерігаючи за Сонцем, Nustar така небезпека не загрожує. Це пояснюється тим, що у надвисокому рентгенівському діапазоні, який використовує цей телескоп, промені Сонця виглядають не так яскраво.

Місія Nustar була розрахована на два роки, але вчені вирішили її подовжити до 2016 року та розширити.

Паралельно із спостереженням за Сонцем, телескоп сфокусується на вивченні таких далеких космічних об’єктів, як чорні діри та рештки наднових зірок.

   25-12-2014, 22:00   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.