Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Зарубежные новости   Автор: vadimklose   
У ПАРЄ стурбовані низьким рівнем толерантності в європейських країнах
Парламентська асамблея Ради Європи висловила серйозну стурбованість у зв'язку із зростанням ксенофобії в європейських країнах.

"Асамблея вважає, що зростання ксенофобії загрожує демократичним принципам та поваги людської гідності", — йдеться в резолюції, прийнятою Асамблеєю в середу після обговорення доповіді на тему "Образ мігрантів та біженців в ході виборчих кампаній".

У резолюції наголошується, що "зараз у зв'язку зі старінням населення Європи цей континент розривається між необхідністю приймати іммігрантів і побоюванням, що ці іммігранти поступово зруйнують культурні традиції та звичаї в європейських суспільствах".

Хоча держави — члени РЄ вже мають у своєму розпорядженні засоби правового захисту для протидії ксенофобії та расистських висловлювань, асамблея вважає, що необхідна реальна стратегія боротьби з ксенофобією, особливо в період передвиборчих кампаній.

У прийнятому документі зазначається, що "деякі кандидати і політичні партії мають звичай в ході виборчих кампаній представляти мігрантів та біженців в якості загрози і тягаря для суспільства, що призводить до посилення негативної реакції на імміграцію та іммігрантів".

Наголошується, що всі ці тенденції "ведуть до зростання ксенофобських популістських партій, які все більше підживлюють тенденцію до радикалізації влади та антиміграційній політиці".

Автори доповіді вважають, що значну роль у поширенні таких негативних настроїв відіграє інтернет та соціальні мережі. Асамблея також звертає увагу "на необ'єктивний характер деяких опитувань громадської думки, результати і складні питання яких не завжди відображають ситуацію в усій її повноті".

У резолюції містяться пропозиції до країн — членів РЄ "забезпечити мігрантам можливість повною мірою інтегруватися в суспільство шляхом надання їм допомоги, серед іншого у вивченні місцевої мови і розумінні звичаїв і законів приймаючої країни".

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u_parye_sturbovani_nizkim_rivnem_tolerantnosti_v_yevropeyskih_krayinah&objectId=230847

   28-06-2012, 12:03   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.