Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Зарубежные новости   Автор: vadimklose   
В’єтнам просить світ допомогти у боротьбі з невідомою хворобоюВ’єтнамські лікарі запросили міжнародних експертів, щоб встановити невідоме захворювання, від якого за рік загинули 19 людей в районі Бато в провінції Куангнгай. Відповідний запит направлений у Всесвітню організацію охорони здоров’я.

Найбільшу небезпеку ця інфекція становить для дітей і підлітків. Основні симптоми невідомого захворювання — висока температура, втрата апетиту, висипання на руках і ногах. Якщо не лікувати хворобу на ранній стадії, в майбутньому в інфікованого можуть з’явитися проблеми з печінкою і багатьма іншими внутрішніми органами.

Перший спалах загадкової шкірної інфекції почався у квітні 2011 року, але до жовтня кількість випадків зменшилася. Численні повідомлення про хворих знову з’явились на початку 2012 року.

Із того часу зареєстрували дев’ять летальних випадків, причому останній з них був зафіксований в понеділок — від інфекції помер 46-річний чоловік.

За різними даними, всього невідомою хворобою заразилися щонайменше 164 людини. На даний момент близько ста залишаються госпіталізованими, стан десяти з них оцінюється як критичний.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?vyetnam_prosit_svit_dopomogti_u_borotbi_z_nevidomoyu_hvoroboyu&objectId=211264

   20-04-2012, 13:48   Просмотров: 526    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.