Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Графа «національність" - ідея « Свободи», пропозиція «Батьківщини»Опозиція почала реалізовувати одне зі своїх найбільш суперечливих передвиборчих обіцянок - повернення в документи графи "національність".
Перший такий законопроект був зареєстрований у понеділок у Верховній раді депутатом Олегом Канівцем від «Батьківщини» і припускає вказівку національності в свідоцтві про народження дитини.
Слідом за ним буде внесено законопроект про повернення графи "національність" у паспорт, обіцяють в опозиції.
Представники парламентської більшості не виключають, що підтримають ці ініціативи.
- Своїм законопроектом я пропоную внести зміни до Сімейного кодексу, щоб батьки могли добровільно вказувати національність у свідоцтві про народження дитини. Такий підхід - загальноприйнята європейська практика, - розповів Канівець.
Він додав, що даний документ - не єдина його подібна ініціатива.
- Наступний законопроект, що я планую подати, про те, щоб повернути графу "національність" у паспорт. Для того щоб його підготувати, мені необхідно три-чотири дні,— сказав Канівець.
Графа "національність" містилася в паспортах радянського зразка і була скасована в 1996 році при переході на паспорти незалежної України. У затвердженій формі свідоцтва про народження, виданому в часи СРСР, національність дитини не вказувалася.
Зазначення національності в паспорті громадянина України було відсутнє серед передвиборних обіцянок партії "Батьківщина".
Ця ініціатива міститься у передвиборній програмі соратників по опозиції — партії "Свобода".
"Я пройшов у парламент по мажоритарному округу (N162; Львівська область), і це пункти моєї виборчої програми, я обіцяв виборцям виконати їх! - пояснив Канівець, назвавши шанси на проходження його ініціатив у парламенті "високими". - Вказування національності буде добровільним! Сподіваюся, що ці законопроекти підтримають колеги з опозиції, а, можливо, і Партії регіонів, а от щодо комуністів я не впевнений, - сказав він.
У самій "Свободі" запропоновану ініціативу підтримують частково й обіцяють на наступному тижні подати в Раду свій пакет аналогічних законопроектів.
"Графа "національність" має фігурувати тільки в паспорті, а у свідоцтві про народження дитини варто вказувати національність його батька й матері, як це було раніше",— заявив заступник глави парламентської фракції "Свобода" Андрій Мохник.
Представник Партії регіонів Олег Зарубінський вважає зайвим введення такої графи: "У посвідченнях особи більшості європейських країн вказується тільки громадянство, а не етнічне походження, не думаю, що повернення "п'ятої графи" так важливо".
У КПУ не виключають своєї участі в голосуванні за подібні законопроекти.
- Це повернення до радянського досвіду! В опозиції, звичайно, змагаються в тому, хто з них більш національно орієнтований, але думаю, що як українці, так і представники національних меншин хотіли б вказувати національність в документах - це збереження їх національної самоідентифікації, - зазначив народний депутат Олександр Голуб (Компартія).

Источник:  http://svoboda.fm

   21-12-2012, 10:29   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.