Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Білорус залишив на митниці 300 старовинних монетВелику кількість монет різних країн світу намагався незаконно вивезти за межі України білоруський колекціонера-нумізмат.
Його спробу припинили співробітники Чернігівської митниці та прикордонники у пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час здійснення митного контролю рейсового автобусу «Київ-Гомель».
До початку митного контрою пасажирам запропонували заповнити митні декларації та провели усне опитування на предмет переміщення ними речей, що підлягають декларуванню або заборонені для переміщення через кордон. Після цього під час огляду салону автобуса та речей громадян у валізі одного з пасажирів виявили не задекларований вантаж.
Серед особистих речей громадянина знаходився пакет, в якому були загорнуті 310 монет іноземного та вітчизняного виробництва кінця ХІХ – середини ХХ сторіччя. Враховуючи те, що монети мають ознаки старовини, співробітниками митниці було складено протокол огляду місця події, а монети вилучені для проведення експертизи.
Згідно висновку експерта Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В.Тарновського: 309 з наданих на дослідження монет визнані такими, що мають історичну цінність. Так як переміщення історичних цінностей через кордон можливо тільки за наявності спеціального дозволу уповноваженого органу контролю за переміщенням культурних цінностей.
За даним фактом співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил за статтями 471 та 472 Митного кодексу України. Санкції даних статей передбачають не тільки конфіскацію предметів правопорушення, а й накладення на порушника штрафу.

Источник:  http://svoboda.fm

   6-12-2012, 10:50   Просмотров: 749    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.