Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Регіональний центр радіоелектронної розвідки «Північ» відзначив 21 річницю 21 річницю з дня створення відзначили військовослужбовці гарнізону у Регіональному центрі радіоелектронної розвідки «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Чернігові.
Про це «Високому Валу» повідомив представник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.
Центр є однією з наймолодших військових частин Збройних Сил України і був створений на початку грудня 1991 року в Чернігові спочатку як 68 окремий радіотехнічний полк особливого призначення. Створювався він на базі 389 мобілізаційної групи частин особливого призначення Червонопрапорного Київського військового округу. З цього й розпочалася історія частини.
Першим командиром частини був полковник Микола Ступаков, який займався її створенням і очолював майже десять років.
З вересня 2005 року управління 68 окремого радіотехнічного полку особливого призначення було переформовано в управління Регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ».
Головним призначенням центру є контроль оперативної та радіоелектронної обстановки в ході виконання завдань бойового чергування на визначеному напрямку.
Багато військовослужбовців центру були заохочені його начальником полковником Сергієм Бачуріним.
Зокрема, почесні грамоти було вручено капітану Михайлу Семишкуру, старшим солдатам Тетяні Безусовій і Олені Парахонській, а Валентині Лапінські і Роману Мущаку наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України було присвоєно чергове військове звання «старшина».
Також розвідників центру музичними номерами привітали зі святом артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Источник:  http://svoboda.fm

   3-12-2012, 11:12   Просмотров: 881    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.