Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Каштанова міль і комунальники. Боротьба триває Біологічні заходи боротьби з каштановою міллю – одним із найбільш поширених шкідників міських зелених насаджень тривають у Чернігові.

Про це розповів начальник комунального підприємства "Зеленбуд" міської ради Володимир Брайко.

Повідомлє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Технологія боротьби зі шкідником, розроблена Українською лабораторією якості і безпеки, передбачає обов’язкове згрібання та вивезення опалого листя восени. Навесні – підживлення органічними добривами ослаблених дерев. Обов’язковим етапом літніх робіт є розселення ентопаразита – трихограми, а також встановлення на деревах спеціальних пасток, спрямованих на знищення самців шкідника.

Наразі працівники КП "Зеленбуд" разом з іншими комунальними службами вивозять із скверів та центральних вулиць міста зібране опале листя, де знаходиться до 80% личинок балканської молі. Загалом на території Чернігова росте близько 3-х тисяч каштанів.

Нагадаємо, що з питань утримання зелених насаджень у Чернігові проведено вже дві науково-практичні конференції з залученням провідних фахівців Української корпорації "Укрзеленбуд" та лабораторії Академії наук України. Столичні спеціалісти дають високу оцінку зусиллям чернігівських комунальників, досвід яких у перспективі буде впроваджено в інших містах.

Источник:  http://svoboda.fm/

   21-11-2012, 12:28   Просмотров: 919    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.