Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Державна охоронна служба – 60 років роботи60 років з дня створення Державної служби охорони виповнюється 29 жовтня, котра почала свою історію ще в 1952 році.

Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.

ДСО - це організація Міністерства внутрішніх справ України, яка надає послуги із захисту майнових інтересів і життя громадян, і є найміцнішою та найавторитетнішою охоронною структурою, котра, на відміну від інших охоронних фірм, в своїх лавах має офіцерський склад, найсучаснішу вогнепальну зброю, новітні засоби зв'язку та більше двохсот пультів централізованої охорони.

Днями на території Чернігівського міського парку культури та відпочинку служба охорони провела акцію з нагоди свого ювілею. Всіх бажаючих було ознайомлено з реагуванням системи безпеки. А з метою найширшого поширення інформації серед населення стосовно послуг, що надаються населенню, було розповсюджено рекламні листівки та сувенірну продукцію.

Сьогодні служба охорони надає такі послуги:

- охорону об'єктів різних форм власності (квартири, приватні будинки, магазини, банки, офіси) та іншого майна громадян за допомогою

пульту централізованого спостереження;

- фізичну охорону осіб та об'єктів;

- реагування озброєного наряду міліції на надходження сигналу «Тривога» з об'єктів, що охороняються;

- монтаж та повне обслуговування технічних засобів охоронної та пожежної сигналізації тощо.

Державна служба охорони надає послуги клієнтам з гарантією повної матеріальної відповідальності, співпрацюючи з українською охоронною страховою кампанією.

Источник:  http://svoboda.fm/

   24-10-2012, 12:25   Просмотров: 972    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.