Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Податківці на зв’язкуЕфективним засобом доведення до платників податків інформації щодо діяльності органів ДПС та застосування податкового законодавства є проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю податкової служби у Чернігівській області.

Цього разу на запитання платників податків відповідала завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС в області Олена Михайлик. Пропонуємо відповіді на запитання, з якими найчастіше звертаються громадяни.

- Які обов’язкові реквізити повинен містити інформаційний запит?

Письмовий запит на інформацію подається у довільній формі, при цьому повинен містити:

-прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);

-загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

-підпис і дату за умови подання письмового запиту.

- У які терміни розглядаються звернення громадян та запити на публічну інформацію?

Статтею 20 Закону України «Про звернення громадян» визначено, що звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит надається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

- У яких випадках звернення не розглядаються?

Відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Також не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також звернення осіб, визнаних судом недієздатними.
- Чи проводяться особисті прийоми громадян керівниками органів ДПС?

З початку року керівництвом податкових органів області проведено 233 особистих прийоми громадян. Записатися на особистий прийом до посадових осіб ДПС у Чернігівській області можна за тел.652-300. Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години відповідно до затверджених графіків.

Источник:  http://svoboda.fm/

   25-09-2012, 11:03   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.