Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Дівчина торгувала етиловим спитом під виглядом горілкиПро це „Високому Валу” повідомив відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області.

Молода особа за місцем свого проживання виготовляла зберігала та реалізовувала фальсифіковані алкогольні напої. Судова експертиза, дослідивши придбаний та вилучений алкогольний сурогат, надала висновки, що він є водним розчином етилового спирту непромислового виробництва.

І крім того, що не відповідає вимогам встановлених стандартів, при вживанні становить загрозу для життя та здоров’я людей.

У ході супроводження кримінальної справи співробітники податкової міліції виявили місце зберігання спирту, який призначався для виготовлення фальсифікату.

При огляді даного приміщення знайдено 10 пластикових бочок, які були заповнені рідиною з характерним запахом спирту, орієнтовна вартість якого складає 152 тис. грн.

На даний час проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання спирту та причетних осіб.

Источник:  http://svoboda.fm/crime/adventure/217536.html

   22-06-2012, 13:17   Просмотров: 672    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.