Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости, Региональные новости   Автор: vadimklose   
Міліція радилась з ветеранамиВін ознайомив присутніх з роботою, яка проводиться в Управлінні на підтримку ветеранів міліції та щодо використання їхнього багатого практичного досвіду.

На засіданні Рада Асоціації ветеранів МВС України розглянула напрацювання та підсумки роботи організації щодо виконання статутних вимог з питань соціального захисту ветеранів органів внутрішніх справ та їх участі у вихованні молодих працівників міліції.

З основною доповіддю порядку денного виступив голова обласної організації ветеранів органів внутрішніх справ Павло Скнар. Він детально розповів про результати роботи ветеранського підрозділу, який він очолює за напрямками діяльності. До них належать забезпечення соціального та правового захисту ветеранів та пенсіонерів МВС, покращення умов їх життя, медичного та іншого обслуговування, залучення членів організації до участі в патріотичному вихованні молоді.

Також виступив перед ветеранами начальник управління кадрового забезпечення УМВС області полковник міліції Юрій Лихошерст.

Були обговорені деякі питання пенсійного забезпечення пенсіонерів органів внутрішніх справ та стан медичного обслуговування пенсіонерів та ветеранів ОВС. Начальник відділу медичного забезпечення УМВС області Алла Галеєва запевнила присутніх, що ветерани й надалі отримуватимуть медичну допомогу в повному обсязі.

Неабияке пожвавлення викликало обговорення підготовки матеріалів для проведення перерахунку пенсій, консультувала з цього приводу начальник сектору забезпечення соціальних виплат відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку УМВС області Оксана Столяренко.

Також на засіданні виступили депутат Чернігівської обласної ради, колишній начальник міліції Чернігівщини Василь Куліда, керівники первинних ветеранських організацій апарату УМВС в області. Плідне спілкування колег-однодумців, спільне обговорення проблем та обмін досвідом завершилися прийняттям відповідного рішення.

Источник:  http://svoboda.fm/crime/adventure/217326.html

   13-06-2012, 09:32   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.