Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: Joker   
Депутати підтримали проект закону про внесення змін до Податкового кодексуВерховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням.
Законопроектом пропонується удосконалити чинну систему державного регулювання трансфертного ціноутворення, усунути суперечності між нормами, які негативно впливають на забезпечення реалізації податкової політики, з урахуванням міжнародного досвіду та оптимального поєднання фіскальної та регулюючої функції оподаткування.

Проектом передбачається уточнити перелік контрольованих операцій; скасувати пріоритет офіційно визнаних джерел інформації; удосконалити поняття "пов'язані особи"; уніфікувати та спростити звітність про контрольовані операції; надати право контролюючому органу застосовувати інші методи визначення ціни контрольованих операцій; збільшити термін проведення перевірки щодо трансфертного ціноутворення; уточнити методику розрахунку долі володіння корпоративними правами іншої особи та передбачити, що пряма або опосередкована участь держави Україна в юридичних особах не є підставою для визнання таких юридичних осіб пов'язаними; запровадити штрафні санкції за невключення контрольованої операції у звіт; скасувати преференції для окремого переліку товарів згідно кодів УКТЗЕД.

Відповідні зміни передбачається внести до Податкового кодексу України.

   25-12-2014, 21:53   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.