Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: Administrator   
Обсяги грошових переказів у межах УкраїниУ другому півріччі експерти очікують збереження активності і зростання обсягів грошових переказів з-за кордону. При цьому експерти припускають подальше поліпшення сервісу і розвиток додаткових можливостей для клієнтів.

Українці відмовляються від банківських систем грошових переказів

У той час як обсяги грошових переказів у межах України скоротилися майже в два рази - за перший квартал 2013 року було здійснено операцій на 5041000000 грн. , А за другий квартал - на 2874000000 грн., - То обсяги переказів з-за кордону продовжили стабільно зростати: протягом першого півріччя 2013 через міжнародні системи грошових переказів в Україну надійшло 2203000000 доларів США (в еквіваленті).

" Цілком імовірно, що на зниження кількості операцій по переказах всередині країни вплинуло використання фізичними особами альтернативних каналів передачі грошей, наприклад , пластикових карт і поточних рахунків", - коментує Діна Ходаковська, начальник управління валютного контролю Єврогазбанку.

Зростання обсягів грошових переказів, відправлених до України , експерти пояснюють зростанням міграції населення. " Україна була і залишається країною- одержувачем транскордонних переказів - суми отриманих переказів набагато перевищують суми відправлених за кордон. Поступове зростання обсягів відправлених в Україну перекладів, згідно зі статистикою НБУ, спостерігається з 2010 року", - пояснює Ходаковська.

Для переказів з-за кордону експерти прогнозують зростання і в другому півріччі. "У другому півріччі 2013 активність збережеться і обсяги переказів не впадуть, можливий навіть зростання в межах 10-15 %. Традиційно сплеск будемо спостерігати в грудні , ближче до Нового року ", - прогнозує Оксана Павлюк, заступник начальника управління організації та підтримки вкладних програм банку " Хрещатик".

Така ситуація дуже неблаготворно відбилася на торговые центры киева та інших великих торгових організаціях з причини гострої нестачі грошових коштів у населення.

На думку експертів , продовження динаміки зростання ринку грошових переказів очікується і в 2013-2014 рр. . Системи грошових переказів продовжать знижувати тарифи і розширювати мережу покриття , як всередині України, укладаючи нові партнерські угоди з банками, так і за її межами, надаючи клієнтам можливість відправляти і отримувати перекази з більш широкого кола країн.

Валютні перекази будуть примусово переводити в гривні

" Також у 2013-2014 рр. . Розшириться спектр як додаткових послуг, таких як відправка грошей на картку будь-якого банку, так і альтернативних способів відправки та отримання грошових переказів - інтернет- банкінг , термінали, мобільні перекази", - вважає Ірина Смологонова, начальник управління розвитку продуктів департаменту маркетингу УкрСиббанку BNP Paribas Group .

   1-10-2013, 13:36   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.