Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: vadimklose   
Аналітик: Різниця між доходами багатих і бідних українців — найменша у світі
У 2011 році доходи 10% найбагатших українців були в 5,4 раза більші за доходи 10% найбідніших. Згідно з дослідженням ООН, меншу різницю між доходами багатих і бідних, ніж в Україні, мали лише п'ять країн - Фінляндія, Угорщина, Боснія, Чехія і Японія.

Про це йдеться в аналітичній записці Ерсте Банку, повідомляє портал Банки.ua.

"Причиною невеликої різниці в доходах між багатими і бідними в Україні є значні витрати на соціальне забезпечення щодо ВВП. Зокрема, Україна займає одне з перших місць у світі за співвідношенням витрат на пенсію до ВВП, а також 5-е місце за обсягами соціальних витрат і субсидій у ВВП", — пояснив аналітик банку Мар’ян Заблоцький.

Високе місце в рейтингах за обсягами соціальних витрат, відповідно, виводить Україну в першість у рейтингу за рівністю доходів, додав він.

У повідомленні зазначається, що тіньова економіка дещо спотворює статистику різниці в доходах, однак, навіть враховуючи її, позиція України в рейтингу країн за рівністю доходів істотно не зміниться. Значний обсяг тіньової економіки присутній у багатьох країнах, а неофіційні доходи властиві майже всім верствам населення.

На думку аналітиків, високі соціальні витрати є спадщиною, яка дісталася Україні від СРСР, оскільки люди все ще чекають значної допомоги від держави і вважають, що вона має відігравати істотну роль в організації їх добробуту.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?analitik_riznitsya_mizh_dohodami_bagatih_i_bidnih_ukrayintsiv__naymensha_u_sviti&objectId=229592

   23-06-2012, 12:36   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.