Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: vadimklose   
В Узбекистані обговорили питання безпеки міжнародної торгівлі насіннєвим та садівним матеріаломУ заході взяли участь експерти з 19 країн. Україну на семінарі представляв завідувач відділу внутрішнього карантину Укрголовдержкарантину Вадим Чайковський. Про це повідомляє прес-служба Держветфітослужби, повідомляє УКРІНФОРМ

«У ході зустрічі ми висловили пропозицію розробити стандарт з арбітражної експертизі для вирішення спірних випадків виявлення та ідентифікації шкідливих організмів», - розповів посадовець.

Під час заходу, за його словами, обговорювалися Міжнародні стандарти з фітосанітарних заходів Міжнародної конвенції захисту рослин (МСФЗ) та регіональні стандарти Європейської та Середземноморської організації з карантину та захисту рослин (РМ), що мають відношення до торгівлі та виробництва насіннєвого та садивного матеріалу.

За результатами семінару було прийнято рішення розробити нові стандарти, пов'язані з міжнародною торгівлею насіннєвим та садивним матеріалом, зокрема стандарти щодо насіннєвого матеріалу та регульованих некарантинних організмів, а також створити серію стандартів з нормами відбору зразків від різних видів об'єктів регулювання.

Захід був організовано Європейською та Середземноморською організацією з карантину та захисту рослин (ЄОКЗР) та Продовольчою сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Експерти обговорили питання, що стосуються стандартів аналізу фітосанітарного ризику, сертифікації, фітосанітарного огляду, а також новий стандарт щодо садивного матеріалу.

Було розглянуто також практику адаптації нормативних актів національних організацій з карантину та захисту рослин до вимог МСФЗ та РМ.

Источник:  http://agronews.in.ua/node/9370

   23-05-2012, 13:14   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.