Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: vadimklose   
Дослідження: Країни з найсприятливішими умовами для ведення бізнесуКомпанія КПМГ оприлюднила результати дослідження розвинених і країн, що швидко розвиваються, з точки зору витрат на ведення бізнесу за 2012 р.

Дослідження проводилося в більш ніж 110 містах з 14 країн світу в таких галузях, як промисловість, цифрові технології, НДДКР та ін. У розвинених країнах з точки зору витрат вигідніше вести бізнес у Великобританії і Нідерландах. Серед країн, що швидко розвиваються (країни БРІК і Мексика) найбільш вигідні умови пропонують Індія і Китай. Переваги цих країн зумовлені низькими витратами на оплату праці, при цьому в Китаї найнижчі витрати несуть підприємства промислового сектора, а в Індії - компанії сектора послуг. Рівень зарплат у Росії та Бразилії вищий, ніж у Китаї та Індії, але в два рази нижчий від рівня зарплат розвинених країн. Більше того, дослідження показало, що Росія лідирує за привабливістю серед усіх країн, що швидко розвиваються, з точки зору витрат на електрику та газ.

Однак не всі види витрат у країнах, що швидко розвиваються, виявляються нижчими, ніж у розвинених. Так, вартість оренди виробничих об'єктів у Канаді і США нижча, ніж в Китаї, Мексиці чи Бразилії. У Росії найвищі витрати на оренду виробничих приміщень серед країн, що брали участь у дослідженні, і другі за величиною - на оренду офісних приміщень після Великобританії.

У секторі цифрових технологій найбільш привабливі серед розвинених країн Канада, Великобританія і Нідерланди, а серед країн, що швидко розвиваються, найнижчі загальні витрати на ведення бізнесу в цьому секторі спостерігаються в Індії, Китаї та Росії. Витрати в Бразилії вищі, ніж у провідних країнах, що швидко розвиваються, що пояснюється високими ставками непрямих податків, якими обкладаються компанії цього сектора. Найнижчі ставки податку на прибуток підприємств, що працюють в секторі цифрових технологій, діють в Канаді, Китаї, Франції та Австралії. Найбільш привабливими з точки зору витрат на НДДКР серед розвинених країн є Нідерланди, Канада і Франція, а серед швидко країн найнижчі витрати на виконання подібних робіт несуть компанії в Індії, Китаї та Мексиці.

У порівнянні з іншими швидко розвиваються найменш привабливі умови з точки зору витрат на НДДКР і надання корпоративних послуг пропонують Росія і Бразилія. Серед розвинених країн найнижчі витрати на надання корпоративних послуг відзначаються у Великобританії, Канаді та Нідерландах, а серед країн, що швидко розвиваються, аналогічна ситуація спостерігається в Індії, Мексиці і Китаї.

Найбільш привабливі умови з точки зору витрат на промислове виробництво з розвинених країн пропонують Великобританія, Нідерланди та Франція. Але, якщо порівнювати всі країни в рамках цього дослідження, найнижчі витрати - у промислових підприємств Китаю - найбільшої держави-експортера в світі. Найнижчі ставки податку на прибуток промислових підприємств діють в Канаді, Китаї, Росії і Великобританії.

"Компаніям, які ведуть свою діяльність в декількох країнах, потрібно забезпечувати максимізацію прибутку в умовах специфічних ризиків, характерних для кожної конкретної держави. Тому порівняння переваг і недоліків різних країн з точки зору ведення бізнесу грає ключову роль для прийняття компаніями правильного інвестиційного рішення", - говорить партнер КПМГ Боб Уоллінгфорд.

Источник:  http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2012/05/12/278942

   12-05-2012, 13:52   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.