Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: vadimklose   
Виробники будматеріалів попередили про подорожчання продукціїВитрати виробників будматеріалів можуть вирости через подорожчання землі в 15 разів.

Про це заявив глава наглядової ради Асоціації виробників будівельних матеріалів Іван Салій.

За його словами, виробники будматеріалів виступають проти збільшення нормативної оцінки землі з коефіцієнтом 15.

Експерт впевнений, що це спричинить за собою пропорційне зростання плати за землю. "А для виробничих підприємств це істотні витрати ... Будівельні підприємства містять склади піску, щебеню, під'їзні шляхи - це все великі території. І їх не можна побудувати як офіси - вгору. В результаті, якщо раніше оплата за землю в собівартості продукції становила, скажімо, 5%, тепер вона буде 15% ", - пояснив він.

Це, на його думку, позначиться також на цінах будматеріалів для кінцевого споживача.

У той же час, експерт зазначив, що це може стимулювати місцеву владу відмовляти підприємству в укладанні договору оренди. "Адже в разі п'ятнадцятиразового збільшення оцінки сам податок на землю буде вище орендної плати, що вигідно місцевим радам", - вважає Салій.

Відзначимо, раніше в пресі з'явилася інформація про проект постанови Кабміну про внесення змін в методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та земель населених пунктів, розроблений Мінфіном.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?virobniki_budmaterialiv_poperedili_pro_podorozhchannya_produktsiyi&objectId=207729

   9-04-2012, 14:05   Просмотров: 624    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.