Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Михайло Барбарич – кандидат-економіст, якому «накипіло»Спілкування з кандидатом у народні депутати по мажоритарному округу 205 Михайлом Барбаричем, який презентував себе як аналітика міжнародних фінансових ринків, відбулося сьогодні у дискусійному клубі «Експертна думка».
Кандидат розповів, що три роки тому створив громадську організацію і займається благодійністю. Починав з допомоги хворих на ДЦП дітям. Вважає, що слово «кандидат» наразі дискредитоване.
Про наміри на виборах

Михайло Барбарич зауважив, що з 2008-го року є підприємцем, торгує цінними паперами, не є технічним кандидатом і проводить кампанію за свої. Він вирішив стати кандидатом, коли зрозумів, що має шанси. Проте після початку виборчих перегонів він зрозумів, що це вже принципово інша кампанія.
- Якщо раніше з посвідченням кандидата можна було вирішувати багато питань на користь людей, то зараз слово «кандидат» викликає лише посмішку, - сказав він.

Кандидат зазначив, що не має наміру брати участь у виборах, але і не має наміру зніматися, адже газети і листівки вже надруковані.
Приїжджі кандидати, за словами Барбарича, не мають морального права на те, що вони виробляють.
- Тартак – це добре. Але давайте звертати увагу на програми. Давайте не повторювати помилок. Ярославський у нас вже був, - сказав Барбарич.
Микола Звєрєв – приклад, як не треба робити

Михайло Барбарич гостро розкритикував кампанію голови облради Звєрєва, який побудував свою кампанію на протиставлені себе приїжджим кандидатам, хоча сам зсередини знає проблеми області.

- Ця людина є поважною людиною, головою обласної ради. До нього звертається багато людей, проблеми області він знає зсередини. Він повинен запропонувати людям конструктив і програму дій. Натомість він витрачає кошти на дорогу чорнухв, - звернув увагу присутніх Михайло Барбарич.
Кандидат додає, що діяльність Звєрєва «явно спрямована проти одного з опонентів, він нічого не пропонує для розвитку регіону, а просто відпрацьовує тему»:
- Одразу після Майдану на новій посаді він обіцяв почистити апарат облради, а замом і досі працює Мельчук. Невже теж за гроші? Жодним чином не вирішується ситуація з регіональним ландшафтним парком "Ялівщина". Не дивлячись на гучні обіцянки, землі стає все менше, а керує парком київський варяг. На посаді голови облради він тільки обіцяє.
Основне у програмі кандидата
Михайло Барбарич закцентував увагу на своїй програмі. Її основою є створення робочих місць.
Базою для нових робочих місць, на переконання Барбарича, є Чернігівський технологічний університет, який випускає значну кількість ІТ-спеціалістів.
Михайло вважає, що політична воля дозволить створити умови для цих фахівців і міжнародних компаній, щоб вони працювали саме в Чернігові і нікуди звідси не їхали.
Другий напрямок – технологічний парк як група підприємств за напрямками. Наприклад, підприємства деревообробної галузі можуть отримати ділянки, створити потужності, робочі місця і працювати на місцевий бюджет.
Проблема ж наших політиків і місцевої влади у цих питаннях – обіцяти і нічого не робити.
Про електротранспорт

- Давайте думати глобальніше, ніж проїзд по 2,50. Якщо ми будемо розвивати приватний транспорт, чи виживе тролейбусне управління? Ми маємо розвивати комунальний транспорт. Це теж питання політичної волі, - сказав Михайло Барбарич.
Він акцентував, що ми можемо отримати від міст-побратимів тролейбуси, які б обслуговували чернігівців. Незахищені верстви мають користуватися ним безкоштовно, а стати конкурентоспроможним він повинен за рахунок підвищення популярності і зменшення інтервалу руху. Таким чином популяризація транспорту дозволить йому виживати і розвиватися.
Про енергозбереження
- Більше половини спожитої енергії йде на вулицю. Ми платимо за обігрівання повітря. Який вихід? Вхід у місто енергосервісних компаній, - вважає Барбарич.
На його думку, енергосервісні компанії зможуть побудувати діалог з жителями будинків і взяти їх на обслуговування. При цьому ті жителі, які зробили індивідуальне утеплення, нічого не втратять. У свою чергу ефективні компанії отримають кошти за роботу і повернуть будинки на баланс міста чи об’єднань співвласників.

Як припинити клоунаду?
Михайло Барбарич переконаний, що для цього потрібно об’єднатися і висунути того єдиного і найкращого кандидата, на якого заслуговує місто.
- Я особисто готовий підтримати достойного. Давайте організуємо круглий стіл, об’єднаємо зусилля проти того фінансового ресурсу, яке зайшло у місто, - запропонував кандидат.

   10-07-2015, 09:35   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.