Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Знесення дерев біля Троїцького собору – екологія чи політика?Чернігівська ділянка Інтернет - простору з п’ятниці вибухнула політично-ідеологічними звинуваченнями з приводу знесення 18 дерев на вулиці Толстого, 80 поруч з Троїцьким собором.
Суспільство настільки політично наелектризоване, що будь-яка дія трактується, як політичний акт. Зскрізь підключають народних депутатів та кандидатів.
І коли врешті-решт з'являється журналістський сюжет про знесення дерев, бачиш зрізи цих аварійних, дефектних і сухих дерев, поволі починаєш міркувати – де зерно істини.

Тому цей сюжет наших колег з телеканалу «Дитинець» допомагає розібратися, що ж головне в історії з ділянкою землі біля Троїцького собору.
І кілька слів про те, чого нема в сюжеті. Власнику чи орендарю ділянки потрібно не тільки брати дозвіл на проведення археологічних робіт в разі «риття» земля в історичній зоні Чернігова в управлінні культури , а й укладати договір з державним підприємством «Старожитності Полісся» на проведення розкопок.

   7-07-2015, 09:35   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.