Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Народний депутат Денисенко демонтує намет біля РАЦСу в ЧерніговіНародний депутат Андрій Денисенко демонтує намет та сцени на зеленій зоні за міським будинком РАЦС у Чернігові 10 серпня цього року.
Про це він повідомив у листі на ім’я начальника комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Артема Стаха, копія якого є у видання svoboda.fm.
«Зазначеним листом хочу повідомити Вас, як керівника профільного підприємства, що гарантую 100% відшкодування всіх можливих збитків або шкоди, заподіяної зеленим насадженням внаслідок встановлення намету та сцени за власний кошт», – говориться в листі.
У листі також йдеться, що «деякі політичні сили, які незадоволені високий рівнем організації роботи громадської приймальні народного депутата України, намагаються спекулювати на темі заподіяння школи зеленим насадженням, підбурюють місцевих мешканців проти мене (Андрія Денисенка) та моїх однодумців».
Для врегулювання зазначеного питання народний депутат запропонував надати йому для підписання проект договору або після демонтажу намету та сцени провести обстженння, скласти акт та надати рахунок до оплати.

   25-06-2015, 11:34   Просмотров: 307    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.