Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Членство Чернігова в "Угоді мерів" призупинено. Хто тягне кота за хвоста?Чернігів став підписантом Європейської ініціативи "Угода мерів" у 2011 році, метою якої є об'єднання муніципалітетів задля скорочення викидів CO2, шляхом запровадження енергоощадних заходів та поширення використання поновлюваних джерел енергії.
Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.
Як повідомили в управлінні економіки Чернігівської міської ради, для міста головним чинником підписання угоди є можливість співпрацювати зі світовими фінансовими установами та організаціями-донорами для залучення додаткових фінансових ресурсів у розвиток інфраструктури міста.
Міста-учасники у рамках Угоди Мерів зобов’язані скоротити енергоспоживання до 20 %, зменшити до 20% викиди CO2 та збільшити частку відновлюваних джерел енергії до 20%.
Між тим, на сьогодні членство в угоді тимчасово призупинено через те, що остаточно не затверджено План дій сталого енергетичного розвитку міста. Зараз план доопрацьовується з урахуванням рекомендацій експертів міжнародних організацій для його реалістичності та обґрунтованості заходів. Однак Чернігів продовжує втілювати програми енергозбереження у бюджетній сфері.
Так, за підтримки українсько-німецького проекту технічного співробітництва "Енергоефективність у будівлях" (GІZ), налагоджено систему енергоменеджменту в обласному центрі, яка спочатку охопила будівлі, підпорядковані управлінню освіти міської ради, а пізніше охорони здоров’я та культури. Сьогодні контролюється споживання енергоносіїв у всіх закладах бюджетної сфери. Крім того, у рамках реалізації Проекту GIZ проведено ряд енергоаудитів бюджетних будівель, на основі яких розроблені та затверджені Програми з енергозбереження в закладах освіти, культури та охорони здоров’я м. Чернігова.
З напряму впровадження енергозберігаючих заходів місто вперше розпочало співпрацю з Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні". На умовах співфінансування реалізований пілотний проект з енергоефективної реновації дитячого садочка №71 (співфінансування проекту – майже 893 тис. грн.). У рамках проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні" проведені 15 енергоаудитів закладів освіти та охорони здоров’я, п’яти житлових будинків та експрес-енергоаудит системи теплопостачання міста.
Зважаючи на позитивний досвід співпраці з USAID, місто стало одним із учасників нового проекту "Муніціпальна енергетична реформа".
Наприкінці 2013 року Чернігів залучив кредитні кошти під 3% річних від міжнародної фінансової організації НЕФКО, завдяки розробленому разом з проектом Українсько-Німецького технічного співробітництва (GІZ) бізнес-плану "Підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів м. Чернігова".
Розроблена проектно-кошторисна документація та виконуються енергефективні заходи у ЗНЗ № 2, 9, 12, 20, 21, 27 та ліцеї №22.
Загалом, у Чернігові, починаючи з 2008 року, у закладах бюджетної сфери споживання холодної води скоротилося на 34 %, природного газу – на 19,5 %, електричної енергії – на 4,1 %, у 2012-2013 роках вдалося також зекономити 12,2% тепла.

   7-11-2014, 12:16   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.