Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
Георгіївська стрічка: символ великої Перемоги, а не мітка сепаратизму!Сьогодні весь світ дивується відсутності будь-якого здорового глузду в діях та заявах російських високопосадовців, які зі шкіри геть пнуться в “понуждении к миру” українського народу. З одного боку – це справді дивно, бо неймовірним здається у ХХІ сторіччі сам факт кривавих подій, які за безпосередньої організаційної участі Росії відбуваються в нашій державі на очах усієї світової спільноти. З іншого ж боку – це моторошно, бо відверто загарбницька поведінка Російської Федерації наочно демонструє, якими слабкими виявилися всі інструменти міжнародного захисту, всі миротворчі організації та альянси, що на їх допомогу розраховує Україна, у порівнянні з військовою силою (хай навіть такою значною) однієї лише країни.

А цинізму російських загарбників та їхніх посіпак-сепаратистів на південному сході дійсно немає меж! Саме їм на думку спало використати в Криму один із головних символів великої Перемоги – георгіївську стрічку – в якості мітки для прихильників анексії півострову, а згодом – застосовувати її на Донбасі та Луганщині як демонстрацію приналежності до проросійського руху. Саме вони посміли перетворити символіку, що єднала українців і росіян, білорусів і молдаван супроти найстрашнішого ворогу людства – фашизму – фактично на знак причетності до антидержавних і антинародних дій. Адже зараз нелюди з такими пов’язками, яким байдужа славетна історія символіки, вбивають і ґвалтують мирних жителів на південному сході, нищать їхнє майно, палять громадський транспорт, підступно стріляють у спини українських солдат і офіцерів, прикриваючись жінками та дітьми. Георгіївською стрічкою – символом миру і добра – вони намагаються прикрити те мерзенне зло, яке їм не пробачить багато-багато прийдешніх поколінь…

Скоро 9 Травня – День Перемоги. Ветерани (їх живих залишились одиниці), кому ще дозволяє здоров’я, зібравшись на парад, одягнуть на старечі груди потом і кров’ю здобуті в боях із фашистськими загарбниками нагороди. Серед них, певно, будуть і георгіївські стрічки. Однак чи відчують ветерани, як зазвичай, безмежну гордість від майоріння стрічок під травневим вітром параду Перемоги? Чи не здається воїнам-визволителям, які дожили до сьогодення, що світ перевернувся, бо сьогодні Німеччина просить Росію не нападати на Україну?! Чи не сплюндрував Путін у своїй анексійній манії саму сутність великого подвигу російського і українського народів, на плечі яких, безперечно, припав основний тягар тієї найстрашнішої війни? Чи не плюнув він у душу славним синам обох ще донедавна братніх народів, які, не жаліючи самого свого життя, не думаючи про нагороди і пільги, звільнили увесь світ від нацистської чуми?

Безперечно, історія розсудить всіх. Але саме від нас з вами, від нашої з вами, такої простої й такої важливої, людської мудрості, залежить, якими ми в ту історію увійдемо. І саме ми повинні зберегти й передати своїм дітям та онукам шанобливе ставлення до символів, що зазнали слави у віках, один з яких – георгіївська стрічка, стрічка ратного подвигу наших батьків і дідів, стрічка Великої Перемоги!

   6-05-2014, 16:05   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.