Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
Біля міської ради відбувся мітинг проти передачі ТЕЦ у приватну власністьЯк повідомляє "ПіК" сьогодні, 25 квітня, близько 9:00 біля міської ради зібралися жителі Чернігова, які протестували проти передачі чернігівської ТЕЦ київській фірмі ТОВ «ТехНова».

На мітинг зібралося більше п'ятиста чернігівців.

Представники депутатської групи «Рідне місто» виступили перед громадою та закликали виступити проти передачі ТЕЦ у приватну власність.

Учасники заходу прийняли резолюцію, у якій вимагають від депутатів міської ради зняти з порядку денного 40 сесії міської ради питання про передачу об’єкту комунальної власності.

На акції протесту був присутній народний депутат Владислав Атрошенко. Саме він на передодні сесії закликав чернігівців вийти на мітинг та відстояти власність громади.

Учасники заходи разом з Атрошенко планують взяти участь у сесії чернігівської міської ради, де звернуться зі своїми вимогами до депутатів.

Нагадаємо, що пропонується купівля сучасного котла, що дасть змогу знизити собівартість однієї гігакалорії з 1196 грн. до 300. Це дасть можливість окупити новий котел за 7,5 років. Він залишиться у власності фірми «ТехНова».

Таким чином київська фірма-орендар порівняно з громадою буде володіти 10 до 1 невід’ємною частиною майна цілісного майнового комплексу «Чернігівська ТЕЦ» (вартість котла – близько 1млрд. 100 млн. грн., а знижена владою залишкова вартість самої ТЕЦ – 120 млн. грн., хоча реальна вартість – від 0,5 млрд. грн. до 2 млрд. грн.).

   25-04-2014, 11:17   Просмотров: 493    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.