Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
Чернігівці готуються до наступу росіянМешканці Чернігова прийшли на допомогу українським військовим захищати північний кордон — будують блокпости.

Стежить за цим процесом Самооборона.Відстань від кордону з Російською Федерацією до Чернігова – майже 100 кілометрів. Без перешкод російські агресори можуть увійти до Чернігова за півтори-дві години.

«Окопи дещо бутафорські, але вони потрібні, щоб зупинити колону, яка буде сюди йти. Щоб затримати їх мінімально, щоб ті війська, які будуть обороняти Чернігів, могли мобілізуватись», - пояснює командир Чернігівської обласної самооборони Володимир Федорок.

«Будемо робити не диверсію, а імітацію диверсії, щоб люди просто так не постраждали, щоб з палкою на броньовики, на автоматників не йшли. А вже далі будемо тісно співпрацювати із батальйоном внутрішніх військ. Скоріше за все, ми віллємося потім в ряди цього батальйону», - каже Володимир Федорок.
Мішки з піском,бетонні плити — основні складові блокпостів.Якщо виникне небезпека, дорогу на Чернігів одразу заблокують бетонними плитами,- обіцяють самооборонці.

   20-03-2014, 13:46   Просмотров: 526    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.