Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
«ДемАльянс» та його псевдодемократія.Історія знала багато революцій. Одні починались через гроші, інші - носили характер визвольного руху. Однак всі вони супроводжувались протистоянням, яке, нерідко, переростало у кровопролиття та братовбивчу війну. Дякуючи Богу та мудрості провідних українських політиків, наша держава, втягнута у вир кольорових революцій, змогла оминути таку долю. Хвиля революцій зійшла, лишивши по собі бруд порожніх обіцянок та політиканства. Ні для кого не секрет, що переважна більшість “сучасних” українських політиків – ревносних борців за демократію – є типовими демагогами та “гранітоїдами”, які, імітуючи бурхливу громадсько-політичну діяльність, як та сарана, поглинають українські (і не секрет – американські) фінанси.

Ось і сьогодні: чи то політична партія, чи громадська організація «Демократичний Альянс» начолі з В.Гацько заявляють, що саме вони здатні привести Україну до ідеалів демократії. Втім, Україна знала багато таких партій. Не будемо занурюватись далеко і наведемо лише один приклад – «Наша Україна». Де вона зараз? Український народ вже навчився розрізняти де фальш, а де правда. І ті хто вже «наївся» псевдодемократії вийшли 14 вересня сказати «Ні!» В.Гацько та його підручним. Прості люди не побоялись привселюдно звинуватити демагогів із “ДемАльянсу” у співпраці з американськими фондами, які через подібні псевдодемократичні структури деструктивно впливають на українську політику, сіючи розбрат і недовіру до всіх державних інституцій. Позиція свідомих чернігівчан цілком зрозуміла, адже саме така діяльність “закордонних доброзичливців” вже дестабілізувала ситуацію в цілому ряді іноземних країн.

   14-09-2013, 22:58   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.