Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
Народне віче, чи чергове “кидалово”?Минулої п’ятниці, підігрітий весняним сонцем та “солодкими” обіцянками про щасливе майбутнє, Чернігів знову розцвів різнобарв’ям політичних прапорів. Колони демонстрантів, вишикувані в стилі часів “розвинутого соціалізму”, бравим маршем пройшли до Червоної площі, де проходило так-зване “народне віче”. Окрилені такою “масовою” підтримкою простого люду, лідери-опозиціонери наввипередки засвідчували свою відданість українському народу та просили його підтримки. Цікаво у чому? Свою підтримку та довіру народ їм вже надав, делегувавши повноваження відстоювати його права в стінах українського парламенту. Якщо у боротьбі з діючою владою, то тоді хотілося б запитати: а хіба народні обранці не є владою? Чи не забули вони свої прямі обов’язки – законотворчість, які, до речі, коштують громадянам більше 1 тис. грн. щодня тільки на зарплатню?
Але то все лірика. Мені цікава, що ж все таки відбулося 26 квітня в Чернігові, “народне віче”, чи чергове загравання з електоратом. Хотілося б нагадати, що “віче - це загальні збори громадян міст Київської Русі для розгляду громадських справ”. Регулярних вічових зборів не було, їх скликали, на випадок потреби, князь, хтось із бояр або ініціатива виходила з народу. Проте, обов’язковою умовою скликання віче завжди було бажання народу радитись або висловити свою волю”. Вирішальна роль народу у скликанні віча, без згоди якого віче не могло відбутися, підкреслює його значення як справжньої форми народовладдя. Про яку волю і бажання народу можна говорити, коли місцеві партійні функціонери не мають підтримки навіть своїх членів партії, не говорячи вже про пересічних громадян. Тож довелося їм в черговий раз звертатись до своїх “покровителів”: хочете віче – давайте гроші, народ безкоштовно “радитись” не хоче. А чи не цікавило Вас питання, чому “слуги народу” готові платити, навіть не задумуючись, скільки реально грошей роздано, а скільки осіло в кишенях місцевих функціонерів. Лідери-опозиціонери задоволені, ще б пак – мають таку шалену підтримку населення, буде чим торгуватись, тож гроші повернуться; місцеві партійці теж у виграші – виправдали своє перебування на посадах ще й грошей заробили (якщо вірити деяким Інтернет-сайтам участь в акції в Чернігові взяло близько 7 тис. чол., вочевидь кількість завищена мінімум у двічі, решта присутніх мабуть фігурувала лише у списках про видачу коштів); рядові учасники так званого “віче” тішаться заробленими 50-100 грн. Щоправда з останніми і тут не все так добре, адже деякі партії тільки пообіцяли оплату, а коли вона буде, та й чи буде взагалі, залишається під питанням. Цікаво, що скаже місцевий “меценат-нардепівець”, коли біля підконтрольного йому партійного офісу вишикується черга обдурених городян. Та й чи погодяться чернігівці знову висловити йому свою підтримку на наступних виборах. Поживем – побачимо.
А на сьогодні маємо – уявну народну невдоволеність, уявне “народне віче”, уявну опозицію. І лише статки “слуг народу” реально зростають в геометричній прогресії. Цікаво, за чий рахунок?

   30-04-2013, 21:07   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.