Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Administrator   
“Багатовекторна опозиція”, або “Віз і нині там”Останнім часом по обласному центру поширюються чутки про плани опозиційних політичних сил провести акцію протесту під назвою “Вставай, Україно!”. Кажуть, що акція направлена проти діючої влади, а її кульмінацією стануть вимоги відставки Президента й Уряду. Кажуть, що цього разу українська опозиція діятиме принципово… Звичайно, у нашому вкрай політизованому суспільстві зацікавити рядового обивателя красивими лозунгами зовсім не важко.
Пам’ятаєте всеукраїнську акцію “Україна без Кучми”? То був, так би мовити, “перший млинець” опозиціонерів, який, хоч і пікся з явним домішуванням “американського борошна”, а все ж вийшов комом. З великими потугами опозиція спромоглася спекти “другий млинець” – помаранчеву революцію. Згадаймо ту ейфорію успіху. Тоді опозиціонери, що разом вийшли перед народом на Майдан, отримали від того народу величезний “кредит довіри”, що дозволило їм у досить сумнівний спосіб привести на престол Ющенка. І що ж отримав народ буквально через півроку? Два найпотужніші ідеологи Майдану – Ющенко й Тимошенко – нещадно розірвали опозиційний електорат у своїх меркантильних інтересах. Опозиція, що стала владою, не змогла використати отриманий нею унікальний шанс відродження держави і втягнула її у політичні чвари на довгі роки.
Зараз ми маємо повністю легітимну владу – і Президента, обраного не в третьому турі, і Парламент, що обирався з дотриманням конституційних норм, і дієздатний Уряд. Звичайно, влада не ідеальна. Вона обов’язково потребує конструктивної критики, і має бути механізм впливу на прийняття нею важливих для держави рішень. Для цього якраз і потрібна опозиція. Однак реалії сьогодення свідчать, що в Україні, на жаль, конструктивна опозиція відсутня. Змінились обличчя, та не змінились принципи! Опозицію продовжує розривати на шмаття її “багатовекторність”. Амбіції окремих лідерів неможливо приборкати!
Подивімося уважніше. Дата проведення у Чернігові акції протесту вже декілька разів переносилася і на сьогодні ще остаточно не визначена. В чому причина? Їх – декілька. По-перше, ніяк не можуть зібратися до купи опозиційні лідери: то Кличко полетів до Америки, то Яценюку здається, що збереться мало людей і всі побачать істинну кількість прихильників опозиції, то Тягнибок боїться, що випущений з тюрми Луценко відтягне на себе його нинішню популярність… По-друге – люди дійсно не хочуть збиратися! Не допомагають навіть обіцянки заплатити гроші – про яку оплату може йти мова, якщо за роботу на минулорічних виборах досі не розрахувалися?! А як вам подобається навмисне поширення пліток про роздачу на акції безкоштовного пива? Ні, ну якщо партійці їхати не хочуть, їх, звичайно, можна замінити п’яницями й бомжами, аби більше народу… Можна ще примусити опозиційних депутатів місцевих рад обов’язково приїхати на акцію, а простим людям не поясниш, навіщо їм їхати до обласного центру, коли весна надворі й треба готуватись до сільськогосподарських робіт. По-третє, взагалі здається, що лідери до Чернігова не приїдуть, бо ніхто з них не хоче поступатись “пальмою першості”. Відомо про таємні вказівки кожного з них своїм соратникам на місцях організовувати акцію в такий спосіб, щоб найбільший піар-ефект дістався саме їхній партії, а інші хай як хочуть. Хтось влучно підмітив, коли назвав цю акцію “змаганням Кролика, Боксера і Котигорошка”. А я підкину ще одне, більш класичне, порівняння – лебідь, рак і щука! Бо саме такий коефіцієнт корисної дії від нинішньої опозиції. Скільки ж можна наступати на одні й ті-самі граблі? Вірніше, вони самі не наступають, а хочуть змусити нас з вами, щоб саме наші лоби знову затріщали! Здається, пора-таки збагнути, що лозунгами “Вставай, Україно!” державу не піднімають! Її можна підняти лише за умови послідовної праці, будь то в колгоспі, на заводі чи в парламенті, а не на мітингах, де виступають демагоги, які самі ніколи й нічого корисного не робили! Хай спочатку покажуть, як вони можуть тягти того воза, що називається владою, бо якщо вони в парламенті – вони теж влада і так-само відповідають за долю держави!

   24-04-2013, 14:34   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.