Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Офіційна зарплата – гідна пенсія?Для багатьох зарплата «у конвертах» стала звичним явищем і навіть нормою.
Так, працівники думають, доки молоді, та можуть не влаштовуватися на роботу офіційно, нащо платити якісь там податки.
У конверті і суми, зазвичай, більші і нема ніяких проблем з паперовою тяганиною.
Нелегальне працевлаштування та зарплата «в конверті» є прямим шляхом до злиденної старості. Адже відсутність відрахувань до фондів соціального страхування – це, у найліпшому разі, мінімальна пенсія. Нелегальне працевлаштування обмежує працівника також у доступі до соціальних гарантій.
Не краще відносяться до даної проблеми і керівники деяких підприємств і суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, встановлюючи заробітну плату на рівні мінімальної, але не завжди розуміючи значення і відповідальність таких кроків.
Сьогодні фахівці ДПІ у м. Чернігові ДПС продовжують роботу з легалізації заробітної плати приділяючи особливу увагу виявленню схем та механізмів її невиплати погашенню заборгованості та перерахуванню податку на доходи фізичних осіб у бюджет, оформленню найманих працівників відповідно до чинного законодавства.
Спеціалістами управління оподаткування фізичних осіб постійно проводяться заходи з метою недопущення фактів порушення чинного законодавства при виплаті заробітної плати.
З початку поточного року при перевірці суб’єктів господарювання-юридичних осіб, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам з порушенням податкового законодавства, до бюджету донараховано 1,32 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Шановні громадяни, не дайте позбавити себе соціальних благ, забезпечте собі старість та не дайте зробити себе порушниками законодавства. Щоб упередити порушення прав громадян у трудових вiдносинах, недопущення виплати заробітної плати «в конвертах», звертайтеся до ДПІ у м. Чернігові ДПС за тел.: 652809.

Источник:  http://svoboda.fm

   27-12-2012, 11:23   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.